צימרים יוקרתיים

מי מאיתנו אינו זקוק מדי פעם למעט מנוחה? לקצת פינוקים, שלווה והנאה שיעזרו לנו לחזור אל המרוץ היום יומי של השגרה והעבודה עם כוחות מחודשים? צימרים יוקרתיים בנוף 10 מעניקים לכם את החוויה המושלמת של נופש איכותי ומפנק במיוחד. אין כמו כמה ימים בצימרים הללו, בהם מארחים אתכם בכבוד של מלכים ומפנקים אתכם מכף רגל ועד ראש, על מנת לשוב הביתה רעננים ומלאים באנרגיות חדשות.

הצימרים בנוף 10 באמירים הינם צימרים יוקרתיים ומפוארים . האהבה שלנו לתרבות האירוח הביאה אותנו לחשוב ולהשקיע בכל פרט ופרט, החל ממכונות הקפה המשובחת- כדי שתוכלו לפתוח את הבוקר עם חיוך, ועד לתמרוקים וחלוקי האמבט הרכים והמלטפים שבצד הג'קוזי- להרגשה חמה וביתית. צימרים יוקרתיים בצפון הארץ פופולאריים מאוד, ולא בכדי. הנוף עוצר הנשימה, האוויר הנקי, המרחבים האינסופיים והטבע הירוק והיפיפה שסובב מכל עבר, פשוט מרחיבים את הלב.

הצימרים שלנו נמצאים ממש על המצוק של המושב הוותיק והפסטורלי אמירים– לכל צימר וצימר ישנה תצפית מרהיבה על הכנרת ועל הגליל התחתון ותוכלו גם לראות מכאן את רמת הגולן, במלוא הדרה, ואת הר התבור. אלו צימרים יוקרתיים מבודדים לגמרי, ואתם מוזמנים להגיע וליהנות מהשקט והשלווה, על המרפסת או בג'קוזי המפואר ממנו תוכלו לצפות בשקיעה ובנוף הנפרס אל מולכם כמו חלום. אתם תשובו אל ביתכם עם צבע בלחיים ועם תחושה של שחרור אמיתי.